top of page
logo.png

TOP RECRUITING

REACH THE TOP

Meglévő ügyfélkörrel kínálunk Nyugat-Európában szakmunkákat és segédmunkákat.

Egyszerűsített kiválasztási folyamat, gyors munkába állás, külföldi ügyintézésben nyújtott támogatás.

Jogtiszta munkák, korrekt bérezés, a munkába járáshoz a benzinpénz és az egészségbiztosítás is biztosított.

Rólunk

ELŐNYEINK

Jogtiszta munkakörnyezet

Versenyképes bérezés

Fizetett túlóra

Fizetett benzinpénz

Több éves nemzetközi tapasztalat

Segítség az ügyintézésben

Hosszú távú munka

Igényes szálláshely

ÁLLÁSAJÁNLATAINK

építőipari segédmunkás.png

ÉPÍTŐIPARI SEGÉDMUNKA

flag-of-netherlands.png
autószerelő.png

AUTÓSZERELŐ

toppng.com-ermany-flag-png-transpa-image
zsaluzó ács.png

ZSALUZÓ ÁCS

kőműves.png

KŐMŰVES

karosszéria_lakatos.png

KAROSSZÉRIA LAKATOS

állványozó segédmunkás4.png

ÁLLVÁNYOZÓ SEGÉDMUNKA

hidegburkoló3.png

HIDEGBURKOLÓ

villanyszerelő.png

VILLANYSZERELŐ

Állásaink
Jelntkezés
desk-601540_1920.jpg
Hírlevél
Partnereinknek

PARTNEREINK

Untitled-2.png

A Top Recruiting Csapata évek óta elkötelezett partnere a nyugat-európai, főként hollandiai és németországi munkaerő kölcsönző cégeknek abban, hogy szakmunkásokat, valamint rátermett segédmunkásokat közvetít a célországokba.

Tapasztalattal bírunk az építőipar, élelmiszeripar, logisztika, szolgáltatás, autóipar és fémipar területén.

A partnerekkel való együttműködés során az ügyfélközpontú szemléletet és a flexibilis munkavégzést részesítjük előnyben, mely gyorsan és hatékonyan támogatja a szezonális, nagyobb volumenű megrendeléseket.

Offline és online módszereket egyaránt alkalmazunk a rekrutálás során, nagy létszámú munkaerő adatbázisunk és Facebook csoportunk azonnali bázist jelent a keresések során.

Vállalatunk a magyar törvények szerinti munkaerő közvetítéshez szükséges engedélyekkel rendelkezik.

Munkavállalóink számára jogtiszta külföldi munkakörnyezetet kínálunk, kizárólag stabil anyagi hátterű vállalatokkal állunk partneri kapcsolatban.

Bízunk benne, hogy lehetőségünk lesz a jövőben Önnel is együttműködnünk!

bottom of page